10. Yılımızda Yine Coşkulu Bir Etkinlik

10. Yılımızda Yine Coşkulu Bir Etkinlik

Etkinliğimizi piknik alanında büyük bir katılımla  gerçekleştirdik.  Saygı dururşu ve istiklal marşının okunmasından sonra kurum müdürümüz Mehmet Galip SARIGÜL bir konuşma yaptı. Kurum müdürümüz Mehmet galip SARIGÜL konuşmasında ‘Biz 2003 yılında Özel Referans olarak  özel eğitime Kartal da başladık. Daha sonra Pendik, Sultanbeyli, Tuzla, Gebze ve Anadolu yakasını kapsayan geniş bir alana hitap edecek duruma geldik.  Geçen zaman zarfı içerisinde her geçen gün bir adım daha ileriye gittik. ‘İki günü aynı olan ziyandadır’ Hadisi Şerifin mantığıyla hareket ederek çocuklarımızın daha kaliteli eğitim alması için çaba sarf ettik. Çocuklarımızın eğitimlerinde önemli başarılara imza attık. Bugüne baktığımızda nasıl ki ilk başta küçük bir kar topunun yuvarlanıp ilerledikçe büyümesi gibi bizde  artık büyük bir kitle haline geldik. Tabiî ki bu büyük kitle ve tablo karşısında sorumluluğumuzun daha çok artığının bilincindeyiz.  10 yıllık tecrübemizi, birikimimizi ve özel eğitimdeki gelişmeleri harmanlayarak önümüzdeki dönemde  daha kaliteli ve verimli bir dönem geçirmek için gayret sarf edeceğiz. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Bu vesile ile bize değer katan siz velilerimize emeği geçen öğretmenlerimize çok teşekkür ederim. Çocuklarımızın gözlerinden öperim. Yıl sonu etkinliğimizin hazırlanmasında emeği geçen çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederim. Hepinize iyi eğlenceler diler sevgi ve saygılarımı sunarım.’ dedi

Daha sonra çocuklarımız hazırladıkları çalışmalarla yeteneklerini sergilediler. Çocuklarımız performanslarıyla göz doldurdu. Velilerimiz çocuklarıyla beraber canlı müzik eşliğinde hem piknik yaptı hem de bol bol stres attılar.

Bu arada velilerimiz bir sürpriz yaparak kurum müdürümüz Mehmet Galip SARIGÜL’e bir plaket verdiler. Velilerimiz adına konuşan velimiz Naciye KARAĞAÇ ‘Kurum müdürümüz engelleri aşma umudumuz oldu. Hem çocuklarımızın eğitimine hem bizim bilinçlenmemizde çok güzel çalışmalar yaptı.’ Diyerek hem kurum müdürümüze hem de öğretmenlerimize teşekkür etti. Çocuğunun kuruma geldiğinden bu yana nasıl geliştiğini anlattı. Ayrıca birkaç velimiz de çıkıp  aynı şekilde Özel Referansa geldiklerinden bu yana çocuklarının çok geliştiğini ve kendilerinin de verilen aile eğitimleri ile bilinçlendiklerini, öz güvenlerinin geliştiğini anlattı. Kurum müdürümüz Mehmet Galip SARIGÜL velilerimize bu duyarlı davranışlarından dolayı teşekkür etti. Bu plaketi kendisi ile beraber canla başla çalışan öğretmenler ve çalışma arkadaşları adına aldığını söyledi.